Csapatok

 

Bánkirobot Team

Ladik Szabolcs (17)
Bánki Donát Műszaki Középiskola Nyíregyháza
Szilágyi Tamás (17 )
Vásárhelyi Pál Építőipari és Környezetvédelemi-Vízügyi Szakközépiskola Nyíregyháza
Tihor József (17)
Bánki Donát Műszaki Középiskola Nyíregyháza


Mars Mining Corporation

Kopiás Csaba (17)
Puskás Tivadar Távközlési Technikum Budapest
Maczák Milán Miklós (26)
ELTE Informatika Kar, Programozó Matematikus Szak
Kopiás Péter (26)
BME Villamosmérnöki és Informatikai Kar, Műszaki Informatika


VAC

Isza Péter Paszkál (20)
BME Villamosmérnöki és Informatikai Kar
Marosy Gábor Elemér (22)
BME Villamosmérnöki és Informatikai Kar
Srp Ágoston Mihály (21)
BME Villamosmérnöki és Informatikai Kar
Horváth Gyula (26)
BME VIK/EET doktorandusz


Magyi Robot Team

Szilágyi Miklós (16)
Bánki Donát Műszaki Szakközépiskola Nyíregyháza


BORoson

Gyócsi Viktor (21)
Boronkay György Műszaki Középiskola és Gimnázium Vác


Mars Rover Team

Géczi Gábor (16)
Pálfy János Műszeripari és Vegyipari Szakközépiskola Informatika Szakmacsoport Szolnok
Csíder Levente (16)
Pálfy János Műszeripari és Vegyipari Szakközépiskola Elektronika Szakmacsoport Szolnok
Ozsvárt László (19)
Szegedi Tudományegyetem Matematika Szak
Nagy Lóránt (16)
Pálfy János Műszeripari és Vegyipari Szakközépiskola Informatika Szak Szolnok


SatElite

Gyulai Vencel (21)
BME Villamosmérnöki és Informatikai Kar Mérnök Informatikus Szak
Szőgyényi Gábor (22)
BME Villamosmérnöki és Informatikai Kar Villamosmérnöki Szak


HV2003
Baranyi Norbert (26)
BME Villamosenergia-rendszerek szakirány
Hirsch Zoltán (22)
BME Villamosenergia-rendszerek szakirány
Balázs István (22)
BME Villamosenergia-rendszerek szakirány


Kis vakondok

Rátkai Zoltán (22)
BME Villamosmérnöki és Informatikai Kar
Zöld László (21)
BME Villamosmérnöki és Informatikai Kar


Kockavadász—MarsjárGÁNY
Nemes Csaba (21)
BME Villamosmérnöki és Informatikai Kar Villamosmérnök Szak
Szakács Levente (21)
BME Villamosmérnöki és Informatikai Kar Villamosmérnök Szak
Sándor Dániel András (21)
BME Villamosmérnöki és Informatikai Kar Villamosmérnök Szak
Szalai Albin (21)
BME Villamosmérnöki és Informatikai Kar Villamosmérnök Szak
Néher Márton (21)
BME Villamosmérnöki és Informatikai Kar Villamosmérnök Szak


Aloha Mars!

Csorba Kristóf (26)
BME Villamosmérnöki és Informatikai Kar Villamosmérnök Szak
Friedl Mihály (22)
BME Villamosmérnöki és Informatikai Kar Villamosmérnök Szak
Frindt Henrik Gábor (22)
BME Villamosmérnöki és Informatikai Kar Villamosmérnök Szak
Széll András (25)
BME Villamosmérnöki és Informatikai Kar Villamosmérnök Szak
Széll Károly (22)
BME Gépészmérnöki Kar
Tódor Balázs (25)
BME Villamosmérnöki és Informatikai Kar Villamosmérnök Szak


RoboGO!

Gombár Zoltán (23)
BME Gépészmérnöki Kar Polimertechnika modul
Kovácsik Ákos (27)
BME Gépészmérnöki Kar Géptervező modul
Nagy Szabolcs (22)
BME Villamosmérnöki és Informatikai Kar
Németh Gergely (22)
BME Gépészmérnöki Kar Mechatronika modul
Szabó László (24)
BME Gépészmérnöki Kar Mechatronika modul
Téglás György (24)
BME Gépészmérnöki Kar Gyártásautomatizálás modul


Marslakók

Siroki László (23)
BME Villamosmérnöki és Informatikai Kar Műszaki Informatika
Pápai Tivadar (22)
BME Villamosmérnöki és Informatikai Kar Műszaki Informatika
Geresdi Attila (22)
BME Villamosmérnöki és Informatikai Kar Mérnök-Fizikus


Power Cuberators

Sümegi Ádám (18)
Ganz Ábrahám és Munkácsy Mihály Szakközépiskola és Szakiskola Zalaegerszeg
Pál Márton (17)
Ganz Ábrahám és Munkácsy Mihály Szakközépiskola és Szakiskola Zalaegerszeg
Sümegi János (16)
Ganz Ábrahám és Munkácsy Mihály Szakközépiskola és Szakiskola Zalaegerszeg
Babati Péter (16)
Ganz Ábrahám és Munkácsy Mihály Szakközépiskola és Szakiskola Zalaegerszeg


ROKI-Robotkészítő Kisiparosok

Józsa Gábor (18)
BMF Kandó Kálmán Villamosmérnöki Kar Budapest
Illenz Csaba (21)
BMF Kandó Kálmán Villamosmérnöki Kar Budapest
Kelemen-Jámbor Tamás (19)
Pataky István Híradásipari és Informatikai Szakközépiskola Budapest


KockaCsiga

Hegedűs Zoltán (25)
BME Villamosmérnöki és Informatikai Kar
Rekedt-Nagy László (25)
BME Villamosmérnöki és Informatikai Kar


Robot Fighter

Szabó Balázs (17)
Fráter György Katolikus Gimnázium
Pál Dénes (17)
Fráter György Katolikus Gimnázium


IAKHMT avagy IgenAgyafúrt KockaHalász MiniTank

Makkai Hunor (22)
BME Villamosmérnöki és Informatikai Kar
Ocskay László (22)
BMF Kandó Kálmán Villamosmérnöki Kar Budapest


OMEGA TEAM

Rajhona Gábor (20)
Szegedi Tudományegyetem Természettudományi Kar
Győrffy Róbert (20)
Gábor Dénes Főiskola Műszaki Informatikai Szak